Animations Webdesign

Animations Webdesign - czyli co i kto?

Animations webdesign to niewielka, ale prężnie działająca firma, która działa na szeroko pojętym rynku IT od 2005 roku. Niech jednak młody wiek firmy oraz ludzi, którzy za nią stoją, Państwa nie zwiedzie - posiadamy naprawdę spore doświadczenie i nie boimy się żadnych wyzwań informatycznych.

Zajmujemy się głównie projektowaniem aplikacji bazodanowych z interfejsem webowym (przez przeglądarkę internetową). Pracowaliśmy przy wdrażaniu naprawdę dużych systemów i doskonale zdajemy sobie sprawę z powierzonej nam odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie projektowanego oraz działającego systemu. Zapewniamy konserwację systemów oraz ich rozbudowę zgodnie z potrzebami Klienta.

Tworzymy witryny internetowe. I takie duże i takie troszkę mniejsze, aż do zupełnie malutkich. I takie, którymi Klient zarządza sam przy użyciu naszego autorskiego systemu CMS (ang. content management system - system zarządzania treścią).

Wszystko z zachowaniem najlepszych standardów oraz, co jest oczywiste, przy uwzględnieniu najświeższych trendów designerskich.

Już poniżej możecie Państwo zobaczyć logotypy niektórych naszych Klientów. Zachęcamy jednak do zapoznania się z naszym Portfolio, które będzie systematyczne uzupełniane i rozbudowywane.
Nasi Klienci